DOMINA-420 egy döbbenetes, lapos talpú, fekete műbőr alkalmi körömcipő, amelynek különlegességét a klasszikus megjelenés adja.
Egy fekete körömcipő mindig népszerű és nőies modell a magassarkú cipők között. A szenzációs DOMINA-420 fekete körömcipő az kifinomultság és elegancia megtestesítője, amely bármely exkluzív alkalomra tökéletes választás lehet. Egy DEVIOUS fekete körömcipő szinte minden stílushoz passzol. A klasszikus fekete vagy nude barna színű körömcipő mindig jól néz ki bármilyen letisztult ruhával. Ha ki szeretnél tűnni a tömegből, válassz egy merészebb színű vagy mintás körömcipőt, amit tökéletesen kombinálhatsz egy egyszerű, fekete ruhával vagy farmerrel. A fekete körömcipők a divat világának elengedhetetlen részei. Ez a műbőr DOMINA-420 fekete körömcipő extravagáns és különleges, tökéletesen kiegészíti bármelyik szetted. Akár egy elegáns partin, akár a szokásos életben szeretnél kitűnni a tömegből, ez a DEVIOUS fekete körömcipő kitűnő társad lesz. A DOMINA-420 fekete körömcipő tökéletesen ívelt 15 cm magas sarka, kiemeli a lábad vonalait és nyújtja az alakod, magabiztosságot és letisztult megjelenést fog kölcsönözni NEKED.
Számos stílusban, kivitelben elérhetők a fekete körömcipők a PleaserUSA kínálatában. A legtöbb körömcipő zárt orrú, de nyitott orrú változatok is találsz. A DEVIOUS kínálatában a klasszikus daraboktól egészen az extrém design modellekig található fekete körömcipő. Ez a klasszikus fekete körömcipő bármely különleges alkalomra megfelelő, de a hétköznapokban is ideális társad lesz.
Legyen szó munkahelyi viseletről, esti partiról vagy exkluzív rendezvényről, ez a lenyűgöző klasszikus fekete körömcipő letisztult megjelenést biztosít minden alkalomra.
Ez az elképesztően kinéző fekete körömcipő időtlen és klasszikus, amely szinte minden ruhához illik. Egy fekete körömcipő mindig az ízlésesség és a kifinomultság megtestesítője. A fekete szín semleges, így könnyen kombinálható szinte bármilyen más színnel. Legyen szó világos vagy sötét árnyalatokról, egy fekete körömcipő mindennel jól fog mutatni. Ez a szédületes DOMINA-420 fekete körömcipő tökéletes választás lehet, ha szeretnél különleges stílust kölcsönözni megjelenésednek.
Ez a szenzációs műbőr DEVIOUS körömcipő extravagáns megjelenéséről és luxusérzetéről ismert. A fekete műbőr DOMINA-420 egyedülálló körömcipő, amit exkluzív alkalmakkor tudsz hordani. Ez a fekete műbőr DOMINA-420 letisztult, stílusos és figyelemfelkeltő, ami legmegfelelőbb választást jelenthet minden olyan kivételes alkalomra, ahol a megjelenésed kiemelt szerepet kap. Ez a fekete műbőr DOMINA-420 extravagáns körömcipő, amit exkluzív alkalmakkor tudsz hordani, egyedibbé teszi a stílusod.
Ez a fekete DOMINA-420 tökéletes minőségű, a PLEASER által szabadalmaztatott műbőrből készül. A fekete műbőr egyedi eljárással készül. A hordozó textilréteget bevonják első rangú minőségű poliuretán (PU) vagy polivinil-klorid (PVC) szintetikus réteggel. A modern gyártástechnológia lehetővé teszi, hogy a fekete műbőr egyre jobban hasonlít a valódi bőrre, mind megjelenésben, mind tapintásban. A műbőr DOMINA-420 körömcipő állati eredetű anyagok felhasználása nélkül készül, ezért a vegánok és az állatvédők körében is kedvelt. Ez a csodás klasszikus műbőr DOMINA-420 tökéletes alternatívája a valódi bőr körömcipőnek, és több szempontból is változatos lehet. A műbőr jellemzően, mint a bőr sötét színekben jobban mutat. Ez a kivételes fekete műbőr nem csak esztétikailag emeli ki a körömcipőt, hanem védelmet is nyújt a nedvességgel és szennyeződésekkel szemben.
Ezt a fekete DOMINA-420 műbőr körömcipőt a viselés előtt be kell törnöd, hogy elkerüld a kényelmetlen lépteket. Első alkalommal jellemzően soha ne vedd fel hosszabb távra ezt a műbőr DOMINA-420 körömcipőt!
Az elképesztően kinéző DOMINA-420 műbőr körömcipő egyszerűbben tisztítható, mint egy bőr körömcipő mert nem szívja magába a nedvességet. Elég egy nedves ronggyal áttörölni a fekete műbőr felülete. Kerüld az érdes anyagokat és a vegyszereket, amelyek károsíthatják a műbőrt. A műbőr hosszú élettartamának megőrzése érdekében figyelj, hogy megfelelően tárold a kivételes DOMINA-420 körömcipőt. Cipőket, szandálokat a mellékelt gyári Pleaser szövet cipő zsákban, a csizmákat mindig függesztve (nem megtörve) helyezd el amikor nem viseled. Az általunk forgalmazott 100% szilikon tartalmú olajjal kezelve a műbőr DOMINA-420 körömcipő élettartamát akár meg is duplázhatod! Bemutató termünkben láthatsz 10-15 éves, még mindig tökéletes felületű Pleaser műbőr körömcipőt.
Ez a fekete műbőr klasszikus DOMINA-420 körömcipő ideális exkluzív alkalmakra. Ha valami igazán különlegeset szeretnél hozzáadni a mindennapi szettedhez ez a fekete műbőr DOMINA-420 körömcipő legmegfelelőbb választás.
PleaserUSA gyártói leírás:
- 6" Classic Pump
- 6" (152mm) Stiletto Heel Classic Pump